Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel varázsoltok otthon jó...

Mivel varázsoltok otthon jó illatot a szobákba?

Figyelt kérdés
Nincs kellemetlen szag stb, csak szeretnék tapasztalat alapján valami megoldást/szerkentyűt ami jó illatot csinál.

2022. okt. 19. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ultrahangos párásítóm van már néhány éve és különböző illóolajokat teszek bele .
2022. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szeretem ezeket a műillatokat. Ha rendesen takarítasz, szellőztetsz, akkor teljesen jó az az "alap" tisztaság-illat.
2022. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Füstölő, imádom őket ❤️ vagy illóolaj.
2022. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Így van, takarítok és szellőztetek, utáljuk a budiszagú illatosítókat.
2022. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
25%
2022. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagyokat pukizunk.
2022. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Télen, ha nagyon megkívánok valami karácsonyi illatot, akkor illatgyertya. De egyébként én is szellőztetek, takarítok. Nem kell más, mesterséges illat. Próbáltam csak úgy, kíváncsiságból de rettenetesen mű illata van.
2022. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

7: igen-igen, iszonyat geil, műszagok azok az illatosítók.


Én szeretem, ha a lakásunk "saját" illata van.

2022. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amivel igazán tartós illatot lehet elérni, az szerintem a füstölő, de nem mindegy, milyen. Az olcsóbb szintetikus mű-illat jellemzően túl erős, nekem a fejem is megfájdul tőle. Ami természetes összetevőkből áll, annak kevésbé erős az illata, viszont finomabb, és tartósabb, akár napok mulva is érezni, ha belépsz a lakásba.

Az illóolajok is kellemesek ultrahangos aromadiffúzorral használva, viszont kevésbé tartós, nagyobb helyiségben kevésbé működik.

Egyébként nem értem miért kell ilyen kérdéseknél írni a takarítást és szellőztetést. Ezeknek alapnak kéne lennie, az illatosítás pedig nem bűz elnyomását jelenti (jó esetben), ahogy parfümöt sem azért használunk, mert anélkül büdösek lennénk (szintén jó esetben 😉), hanem mert kellemes.

2022. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Rendszeresen takarítok és szellőztetek. Az ilyen mindenféle mű illatok 99%-a irritál, mert eleve nem tetszik vagy wc illatosítóra emlékeztet vagy facsarja az orromat és tüsszögnöm kell tőle.
2022. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!