Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea mivel szállít?

Ikea mivel szállít?

Figyelt kérdés
Somogy megyei vagyok. Rendelnék egy egyedi nagyobb szigetes konyhát meg fürdőszobabútorokat. Kijelölöm a házhozszállítást ki írja mennyi lessz. De arról nem ad infót mennyi idő és ki hozza ki. (Azt tudom, hogy lapraszerelve) Melyik cég hozza házhoz? Saját Ikeás? Hogyan érdemes átnézni, hogy minden amit rendeltem megvan e? Elég sok tételnek tűnik… Mivel kifizetem előre és netán valami hiányzik mit kell csinálni? Ne vegyem át? Ez az első online bútorrendelésem. Köszi előre is
2022. nov. 10. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Alvállalkozók szállítanak.
2022. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Mivel rendelünk tőlük.
2022. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Teherautóval szállítanak.


Online vásásnáp van 14 nap elállási jogot, azaz miután megjött, 2 héten belül szólhatsz, hogy mégse kell, vagy hogy hiányos.


A szállításnál a dobozok sértetlensését fontos megnézni, és ha a karton szakadt, ütődött, akkor a szállítóval jegyzőkönyvet íratni, hisz ha hibás a tétel, akkor ott a szállító lesz a felelős, és az IKEA a szállítóval kell lerendezze az ügyet.

2022. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!