Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen páramentesítőt érdemes...

Enkidu kérdése:

Milyen páramentesítőt érdemes venni? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkább automata szellőzőt , esetleg hőcserélőset vennék én a helyedben.
2022. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha bent szárítod a ruhát akkor vegyél szárítógépet, kevesebb lesz a pára.
2022. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szolóhoz, a legegyszerűbb, ha a párosodást előzi meg az ember. Száritógép, szag elszívó, páraelszívó, stb. De, ha van vagy terveztek klímát, akkor az is szokott ezzel a funkcióval rendelkezni.

Felújítandó vagy újépítésű ház esetében meg érdemes hőcserélős szellőztetést beépíteni.

2022. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 puritan ***** válasza:
A klíma ugyan rendelkezik páramentesítő funkcióval, de közben hideg levegőt fúj, vagyis téli időszakban nem kifejezetten előnyös.
2022. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fizika törvényeit egy készülék sem erőszakolhatja meg, szóval a többi is hasonló elven működik. Azaz lehűt egy kisebb nagyobb felületet harmatpont alá, ahol kicsapódik a víz.
2022. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az Aldiban vettük. Van ruhaszárító funkciója, nagyon sokáig használtuk mosások után azért, hogy egyáltalán száradjanak bent a ruháink. Én elégedett vagyok vele. Mostmár inkább csak alkalmanként használjuk, lett szárítógépünk. Pl. festéskor, vagy ha úgy érzem hiába szellőztetünk, befelé is csak párás levegő jön. Ilyenkor egy időre bekapcsolom, hogy 55% felett járjon. Teszi a dolgát, ha egy-két napja már nem hallom járni, akkor ki szoktam húzni.

Klímánk is van, de az iszonyat hideget fúj a páramentesítő programjával. A páramentesítónk is az elején. Aztán kellemes meleget csinál elég gyorsan. Teljesen más a komfortérzet.

2022. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gorenje D16 van, ruhaszárító funkcióval. Imádom, mindig rácsodálkozom mennyi vizet szed össze. Azóta, hogy van, semmi pára, penész.
2022. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Milkafiu válasza:
Mi páramentesítő híján elővettük a mobilklímát, és azt járatjuk időszakosan, szedi rendesen a párát.
2022. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!