Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhabútort vettetek vagy...

Konyhabútort vettetek vagy csináltattatok? Hol érdemes beszerezni, ha nem szeretnék 5-6k-t fizetni érte?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkora kell?
2022. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ én idén vettem a konyhamax-ba teljesen meg vagyok elégedve idő pénz és hely hiányba is mindennek megfelelt, szállításban is korrektek voltak az egyik elemen volt egy kis sérülés mondták, hogy kicserélik de én nem éltem a lehetőséggel.

Én olyat vettem ami már össze volt tervezve de elemeket is lehet rendelni.

2022. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Én csináltattam, de csak azért, mert speciális elrendezésű a konyhám (majdnem 3 szögletű, tartó oszlop áll ki a falból, meg kémény) és készen nem kaptam. Viszont azóta is tapasztalom, hogyha nincsenek extra igényeid, hanem csak bútorlapokból kell összerakni, akkor a csináltatás és a készen vásárlás nagyjából egy ár, legfeljebb annyi a differencia, hogy a csináltatott valamivel jobb minőségű,...ha nem egy kontárt fogsz ki.
2022. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, tényleg nem mindegy, hogy az az 5-600 ezret nem szeretnél fizetni MEKKORA konyhára vonatkozik!


Három-négy elem alul felül, vagy pedig egy komplett U-alakú konyha minden géppel együtt... Vagy a kettő közt bármi lehet...

2022. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyedileg csináltatni mindig sokkal drágább, viszont így a saját ízlésednek tökéletesen megfelelő lesz! Na meg nem mindegy a méret se, és az anyag se!

A készen kapható konyhabútorok nyilván olcsóbbak, szerkezetileg is lehet variálni az elemek sorrendjét, viszont nem biztos hogy találsz olyat, ami maradéktalanul tetszik is Neked! Illetve még készen kapva is 500-600 ezerért csak MDF van, a valódi tömör fa konyhabútorból alsóhangon is 700 ezer körüli a legolcsóbb! Vagy ennél olcsóbban valódi fából csináltatsz egy pirinyót, amiben alig van tárolóhely...

Mi például 6 éve a Praktikerben vettünk “Malaga” konyhabútort, akkor még csak 75 ezerbe került (most 135 ezerbe), és teljesen jó, azóta sincs semmi baja! Bár olcsó áruházi MDF, de a hiedelmekkel ellentétben ha összeszerelésnél tényleg jó alaposan meg vannak húzva a csavarok, akkor jó masszív!

2022. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!