Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kb. Hány évig jó egy franciaág...

Kb. Hány évig jó egy franciaágy, tehát hogy nem fog megsüllyedni ilyesmi ha az ember vigyáz rá?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre lehetetlen választ adni. Sok ágyban cserélhető a matrac, az ágykeret akár évszázadokig is jó lehet. Akkor függ még a súlytól, sokszor forgolódtok-e éjszaka, stb. Egy pár évet azért mindenféle képpen ki kéne bírnia.
2022. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Nekem volt olyan is ami kb 10 évig bírta. Utána is az volt vele inkább a gond, hogy kezdett kicsit foszlani az anyaga, nagyon szöszölt, 1 helyen ki is szakadt.

Utána vettem egy másikat. Ezzel az volt a baj, hogy mikor párommal voltam nem igazán fogtam vissza magam és "kicsit" kimentek a rugók.

Most van egy ami megerősített rugós, eléggé jó anyaga is van, meg kényelmes. Már nagyon figyeltem az anyag választásra is, meg a kivitelezésre. Ez jónak tűnik. 2 év eltelt és még gond nincs, bízok benne hogy jó darabig nem is lesz.

2022. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sokáig,ha ez csak díszlet lesz.Ebből nem lesz "őseink ágya,vagy retró ágy ".
2022. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostani rugós 8 éves lesz
2022. dec. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!