Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az Ikeás dolgok általában...

Az Ikeás dolgok általában véve jók? Főleg konyhai eszközök, bútorok tekintetében.

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó ár-érték arány.


Nekünk az egész konyhánk onnan van, 15+ éves, és semmi baja. Még csak igazítani sem kellett a zsanérokat...


A knyhai eszközök is jók.

2022. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
74%

Asszony nagyon szereti, én mindig adok egy újabb és újabb esélyt de mindig utálom őket.


A kanapé kényelmetlen nekem, a komód túl könnyű stb stb


Abban viszont egyet tudok érteni hogy általában ők a legkisebb rossz. Egy mömax tipikus panelbútor 12db laminált faforgácslapból összecsavarva drágábban tudja ugyanazt...



Egy ideig régi bútorokat újítottunk fel, azoknak nincs párja, csak sajnos már nincs rá időnk

2022. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

IKEA-ban is van már gagyi. Több millió ha nem 10 millió forint értékben szereltem(tünk) össze a komplett konyhától a hálószoba gardróbig mindent.

Vannak élő fa cuccaik, illetve prémium bútoraik, annak az ára is prémium kategóriának számít.

Sajnos egy olyan 4-5 éve kb. álltak át a 18mm-es forgácslapról a 16mm-esre, és a laminálás is műanyag helyett egy vékony papírréteg lett. Na ez az olcsóbb kategória, ami egyébként ultra gagyi.

Nagyon könnyen sérül, és nagyon könnyen vetemedik.

2022. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Az eszközök tök jók.

A konyhabútor vállalható kategória, viszonylag normális bútorlap, minőségi vasalatok.

A többi bútor viszont hulladék, azon van a hasznuk igazábol.

Rettenetes fost árulnak drágán.

Egyedül a dedikált irodabútorok még, ami jobb minőség.

2022. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
A 16-os bútorlapos szerkezetek felejtősek. A konyhai cuccok jók. Összes pohár, tányér, evőeszköz onnan van. 10 éveseknek sincs semmi baja.
2022. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!