Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tartós, könnyen tiaztítható,...

Tartós, könnyen tiaztítható, rövid szálú színes szőnyeget hol találok?

Figyelt kérdés

Fehér minden bútor a szobában, a falak is fehérek, a padló sötétebb barna fa mintázatú. Van egy szürke és egy bézs kanapé, egy bézs fotel (később ezt is szürkére szeretnénk cserélni).

Eddig törtfehér hosszú szálú szőnyegünk volt, imádtam de sajnos összecsomósodott és már van kisbaba is, így nem érzem megfelelőnek a tisztíthatóságát sem. Van egy fehér szőrű kutya is, úgyhogy fekete nem praktikus annyira.

Valami többszínű, nagyon színes szőnyegre gondoltam, hogy adjon egy kis színt a szobának. Nézegettem többet a neten, de nem tudom melyik jó minőség, ami nem csúszkál, nem hullik, túléli a nyál és egyéb baleseteket stb.


[link]



2023. jan. 19. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kínai
2023. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is a bonamiról vettük egy éve, eddig elég jól bírja, nekünk fél év múlva jön a baba.
2023. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!