Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tényleg nem lehet akkor...

Tényleg nem lehet akkor átfesteni?

Figyelt kérdés
A házban mindenhol sárgák a falak vagy a sárgához közelálló szín. Nálam is ilyen sárgásbarna. Nagyon utálom ezt a színt, én világosszürkét akartam, de anyum azt mondta, hogy sárgától nem lehet eltérni, mert nem mutat jól az átmenet. Meg van erre egy szó csak nem jut eszembe. Engem csak a saját szobám érdekel, nem érdekel, hogy sárgából megyek át szürkébe. Meg a bútorokat is úgy kellett összeválogatnom meg a parkettát is, hogy menjen egymáshoz. Ez valami szabály?

2023. jan. 22. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A saját lakásodban anyukád mondja meg?
2023. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szobája a saját.

Ez leginkább ízlés kérdése.Győzött anyud ízlése ami a ház egészét nézte,de én biztos engedném a gyereknek hogy olyan színt válasszon a szobájának amilyet akar.

2023. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez szabály. Az édesanyád szabálya.
2023. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerek szobája legyen olyan amilyet ő akar,Ő fog bent lakni .
2023. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Nincs semmilyen szabály. Amit viszont tapasztalatból mondok, hogy sose szabad erős színt választani, mert telibe festve mind túl erős, ami színmintán szépen mutat. Ehhez 1 lakást el kell cseszni, hogy rájöjj. Nekem ez mevolt a koli szobában. Innentől csak fehér, tört fehér. Max 1 fal telibe festve színnel, de leginkább szines függöny és akkor az egész szoba olyan színű lesz. Ha meg megunom, csak függönyt kell cserélnem.
2023. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!