Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen sarokülőt érdemes...

Milyen sarokülőt érdemes venni, ami nem megy szét pár év alatt?

Figyelt kérdés
4-5 éve vásároltuk az előzőt, de már kb egy éve borzasztó rajta ülni, telejsen ki can ülve és a huzat is kiszakadt. Ahogy néztem most 300, körül vannak, de ugyanolyan konstrukció mint az előző és ahhoz elég drága, hogy pár év alatt szétmenjen. Van kiülhetetlen kanapé? Mire figyeljünk? Köszönöm

2023. jan. 28. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minél keményebb tömésű annál nehezebb kiülni.
2023. jan. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És fix.legyen.
2023. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kanizsa trend, Andante, ADA. Ezekről biztosan tudom, hogy nem néhány évre készülnek, tartósak, masszívak és drágák.

Bár ez az utóbbi relatív dolog: veszel 6-700000 ért egy kanizsa trendes sarok kanapét és még 10 év múlva is kényelmes és nincs kiszakadva, akkor az így olcsóbb mint 3-4 évente 300-350000-ért venni egyet.

2023. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IKEA 10 év garanciát ad, nekem van egy vimle 4 személyes és egy ektorp 3 személyes. Semmi gond velük, huzatot lehet cserélni ha megunod.
2023. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!