Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a nappali szép?

Ez a nappali szép?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 18. 09:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Volt esetleg ezelött 100 évvel, ma már teljesen elavult, szerintem ronda
2023. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
80as években szuperszép lett volna. Minőségi fa alapanyagok vannak itt. A kanapé és a fotelek izgalmasak, helyet kaphatnának egy mai eklektikus enteriőrben, de talán nem garnitúraként. A képek/keretek is elhelyezhetők módjával(!) egy jól átgondolt lakásban, mondjuk hogy viccként, hogy vegyítsük az újat a régivel. A többit én nem tartanám meg, túl nehezek, túl zsúfolt az egész. Amúgy szép, ápolt lakás, ha valakinek ez a stílusa, idősekhez illik. De én nem érezném magam jól itt.
2023. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 NTBS ***** válasza:
100%
Van egy sajátos varázsa.
2023. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre a válasz: nekem nem tetszik.

De,

Mindenkinek más az ízlése és a legfontosabb, hogy a tulajdonos jól érezze magát otthon. A mi nappalink se tetszene sok embernek, de nem érdekel, mert mi szeretjük :)

2023. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Korosztályfüggő.

Én idősebb ember vagyok, nekem ez tetszik, ilyenben érem magam otthonosan.

Egy fiatalnak nyilván más az ízlése, de szerencsére semmi nem kötelező.

Aztán divatok jönnek, divatok mennek, amiket 20 éve kidobáltunk 60-as, 70-es évek bútorai, most méregdrága retró dizájnbútorok.

Ahogy az öltözködésben is, az 50-es évek viseletei jöttek divatba és viseli mindenki, aki egy kicsit is ad magára és meg tudja fizetni.

2023. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem jön be.
2023. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Lehet hogy egy 80 eves nyugdijas orvos hazasparnak tetszik de egy 20-as eveiben jaro embernek nem.

Nem csunya de ilyet inkabb az idosek kedvelnek.

2023. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Az én ízlésemhez közel áll, bár erősen "eklektikus" a berendezés, mindenesetre a meleg színvilág megnyugtató.
2023. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%

Középkorú vagyok. Ezzel a nappalival az a helyzet, hogy antiknak szeretne látszani, pedig csak giccs. Amolyan panelromantika.

Lehetne szebb is: más falfesték, kevesebb vagy máshogy elrendezett bútorok, kevesebb kép a falon. De ez az én ízlésem. Akinek tetszik, használja egészséggel.

A konnektoros részt biztos elrejteném valamivel.

2023. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 nemaRendőrség ***** válasza:
50%

Nem csúnya, de egy modernizálás ráférne.

Szőnyeget valami egyszínűre cserélni, tapétát elhagyni, ülőbútorok fa részeit átfesteni, fényes bútorok felületét matítani

2023. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!