Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vegyek?

Laliiiiiippop kérdése:

Milyen matracot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Matracvásárlás előtt állok, voltam is Debrecenben 2 szaküzletben kipróbálni matracokat. 4db matracra szűkült a mezőny.


AIR HD SPECIAL hideghab matrac 70x200cm

[link]


MALMÖ19 full latex matrac

[link]


GÖTEBORG28 TÁSKARUGÓ + 8CM LATEX

[link]


LAS VEGAS22 hideghab matrac latex réteggel

[link]



mindegyiket kényelmesnek találtam, oldalt alvó vagyok, 80kg. De nem tudom eldönteni melyik legyen :D, Szerintetek?


Előre is köszi a válaszokat.


Kovács Zoltán



2023. márc. 25. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél valami dormeosat.

nekem mondjuk vmi jyskes van, 100e ft-ért vettem 2021.be, az sem rossz.

2023. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbagarancia van?

Matrackuckónál szokott lenni de feltétele van. Akkor 30 vagy hány napig visszacserélik.

És mivel hozod vagy szállíttatják ki? Ha ajánlják a forgatást, megtudod e egyedül forgatni?

Oldalt alvashoz mindegyik jó. Nekem az 1 linked van, 84kg vagyok. Nekem úgy 4 éve van meg, nekem jó.

2023. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze meg tudom forgatni,kiszállítják mindkettőt, 4 év alatt még mindig stabil, semmi gondja?
2023. márc. 25. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, még jó. A szivacs tömörsége adja az élettartamot, de ezt sokszor nem írják ki, így 32-35kg/m3 jó. Matrackuckón mindezt elolvashatod.

Nekem rugós ágyrácsom van így még puhábbnak érezni a matracot.

Annó próbáltam így egyszer, hogy ez a próba matrac kicsit puhább a másiknál, akor mutatták, hogy az ágyrács érvényesül.

Feleségemnek egyel keményebb van, a biflex speciál. A szivacs ugyan az a szerkezet, de nincs bevágva mint a biflex, így marad kicsit keményebb, de a rugós rács miatt az is jó nekem. Nap közbe jobban szeretek rajta elfeküdni.

2023. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!