Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Restilo oldalról mernétek...

Restilo oldalról mernétek rendelni? Nem túl bizalomgerjesztő, hogy ennyire olcsó, nem lehet utánvétellel fizetni és a fele nem is magyar....

Figyelt kérdés

De valami csak ott van, ami viszont nagyon kéne.

Tapasztalatok?


2023. márc. 27. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Lengyel cég. Egy magyar mail cím, és egy pesti telefonszám......

Én elfelejteném

2023. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 országban van boltjuk szóval vásárolhatsz.
2023. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy 5 országba vágják át az embereket. Ha nem jön csomag hol, kinél reklamálsz? Hol kérsz jogorvoslatot?
2023. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendelnék, ha lenne utánvétes lehetőség... de így gyakorlatolag elküldök a semmibe mondjuk 10ezer ftot és reménykedem, hogy nem egy email van az egész mögött amiről úgyem válaszolna.
2023. márc. 28. 14:31
 5/7 anonim válasza:
Vasárnap rendeltem tőlük. Izgultam, hogy nincs utánvétes lehetőség.. Viszont már hétfőn jött is az üzenet a lengyel dpd-től, hogy náluk a csomag, ma (szerda) pedig hozta is a magyar dpd. Azt kaptam, amit rendeltem és a minősége is jó.
2023. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kinéztem egy ágytakarót, ami egy bizonyos színben le volt értékelve 3.000 Ft-ra. Mivel a macskám úgyis legyilkolja, többet nem érdemes rá költeni. Na meg ha kiderül, hogy kamu, ennyit még beáldozok. Másnap jött az értesítés, hogy a lengyel DPD-nél van, 4 nap múlva nálam volt a gyönyörű ágytakaró. Amúgy rettenetesen gyanakvó vagyok, de most az egyszer megpróbáltam. Nem buzdítok senkit ilyesmire, mert hatalmas mákom volt, mai eszemmel nem kockáztatnék egy fillért sem. De bejött...
márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ildi 76 válasza:

Rendeltem tőlük két hete már ágytakaró, díszpárnát, törölközőket! Magas minőség! Ajánlom mindenkinek.Méret miatt az ágytakarót visszaküldtem.Visszautalták az árát és újat kellett rendelni.

/futárt küldtek, aki el is vitte/Szépen rendezhető velük minden!

tegnapelőtt 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!