Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az normális hogy nagyon...

Az normális hogy nagyon sokszor rendezgetem a szobámat? Így 3-4 havonta megunom és tologatok mindent ide oda hogy át alakítsam. Mindig megunom. Mindenki csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

én is próbálok..

...mottó: a változatosság gyönyörködtet..


és igaz.

2023. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
A szobarendezgetési szokások és az átrendezési vágy egyénenként változóak. Néhány ember szívesen rendezgeti át gyakran a szobáját, míg mások kevésbé éreznek késztetést erre. Nem feltétlenül "normális" vagy "nem normális" ez a viselkedés, de ha számodra ez egy kellemes és kreatív tevékenység, amely segít a frissesség érzetének megőrzésében, akkor nincs semmi probléma vele.
2023. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Valószínű,hogy a Vízöntő csillag jegyben születtél.
2023. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Gyerek és fiatalkoromban csináltam,majd kinövöd.
2023. máj. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is sokáig csináltam, aztán most.mar annyi cuccumk vam, hogy pont elfer a lakasban, nem tudok variálni :)
2023. máj. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem mindenki, ezt azért látom a környezetemben, de én is ilyen vagyok.


Szerintem túl nagy jelentősége nincs a dolognak, számomra pl amellett, hogy unalmas lesz a “régi”, új inspiráló hatást is eredményez az átrendezés.

Én ráadásul meg is szoktam spékelni annyival, hogy változóan, de fél, legkésőbb 1 évente át is festem a szobát. Az mellettem szól, hogy festő vagyok, szóval ez nekem úgymond ingyen van, és egy pár órás sztori, szóval ilyen szempontból előnyt élvezek.

Arról nem is beszélve, hogy az átrendezések mindig alkalmaz is biztosítanak egy alapos takarításra, olyan helyeken is, ahol amúgy nem gyakori, pl ágy alatt, és a szekrények tologatása miatt a ruhák és egyéb dolgok válogatása, szortírozása is megtörténik.

De ez leginkább a hálószobára igaz, azert a nappalit vagy a konyhát nem rendezném át pár havonta.

2023. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer lett minden kitalálva, és az egyedi méretre készült bútorok miatt semmi sem variálható. Viszont ehhez van kialakítva a világítás, konnektorok tv-k helyei stb. Sehol egy hosszabbító, nincsenek lógó kábelek.


Mindenkinek vannak beütései, nekem a rendmániám van, és nem bírom elviselni a lógó, vagy látszó kábeleket.

2023. máj. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Lehet egyből nem sikerül. De ha minden a helyére kerül, nincs értelme átrendezni.
2023. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában magamnál és minden ismerősömnél azt láttam hogy ez ilyen időszakos dolog. Van amikor egymás után is átrendezi az ember, máskor évekig nem. Fiatalon persze amikor több ideje van az embernek, vagy sokat szeret otthon lenni, akkor alapból szereti kihasználni a teret.
2023. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!