Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Függönysínben nem csúsznak a...

Függönysínben nem csúsznak a csúszkák! Megoldás a szilikonspay? Vagy hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szilikonnal be kell fújni.
2023. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom
2023. jún. 2. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Sűrűbben rakj fel még csúszkákat, mert messze vannak egymástól.
2023. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés volt, én is bajlódom ezzel egy kicsit...
2023. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy vattakorongra, vagy papírtörlőre teszek egy kis étolajat, babaolajat, vagy disznózsírt, és végigtörlöm vele a függönysínt. Nálam ez bevált. Ha ismét kezd akadozni, akkor megismétlem.
2023. jún. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vazelin
2023. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én műszerolajat (piros kis sapkája van, OBI-ban veszem) használok pont a csúszás segítésére és szuper. Kis vattára csöpögtetek jócskán, végigtörlöm a sínt, majd konyhai papírtörlővel áthúzom, h azért ne legyen sok rajta és kész. Ezt minden függönymosáskor megcsinálom (évente 2x). A WD40-is jó, de az egy idő után porlik, bepiszkolja a függöny felső részét. Jó még a kenőzsír is, spay formátum, szintén OBI, szerelőktől hallottam.Ez fagyálló is, kültéri kapuk, zárakra stb kiváló. Vettem és a kapu nyikorgását szüntettem meg vele.Ez is szuper.
2023. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!