Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tutiolcso.hu vélemény?

Tutiolcso.hu vélemény?

Figyelt kérdés
Idén indult az oldal, nem találok róla semmit a neten viszont van egy bútor amit csak náluk látok :( Mennyire lenne kockázatos innen megrendelni? Őszintén, nekem már az oldal címe is nagyon nem bizalomgerjesztő😅
2023. jún. 3. 12:15
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy a lap alján nekik ki kell írniuk a cégnevet, ott is van. Azt ha beütöd a Google-ba és ha nagyon gázos a cég, akkor lesznek róla negatív vélemények.
2023. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem sem bizalomgerjesztő, nekem is feldobta egy szőnyeg kapcsán. Konkrétan a mömax szürke Stefan szőnyege kapcsán. Ilyenünk van, és megsérült és gondoltam megnézem, hogy a 10ezer ft-os tisztíttatás vagy egy új szőnyeg éri-e meg jobban. Nos az van, hogy beírtam hogy bolyhos szürke szőnyeg, és a tutiolcsó-t meg a pepita-t meg ilyenekt dobott be. Pepitáról már rendeltem mást, hát nem kifejezetten prémium a minőség. És gondolom a többin sem. Az összes oldalon ilyen 12-17 ezerért volt ELMÉLETILEG ugyanez a szőnyeg. Aztán beugrott, hogy az alján ott a címke. Zsa mömax, 55ezer. Hát kétlem, hogy a pepita meg tutiolcsó meg átverős emag ugyanazt adná 15 ezerért mint egy jobb konzum bútorbolt 55ért (ilyen elismertebb bútor (stb) boltoknál csak kifejezett szaküzletek adnak minőségibbet, drágábban). Szóval én nem ajánlanám. De ahogy első írta, mindig csekkolni kell az oldal alját, az elérhetőség / kapcsolat gombokat, hogy hova szól a címük, hogy nem kamu-e az e-mailcímük (pl barátnőm egyszer benézte, hogy valami ilyesmi volt odaírva: adress@email .com xd...csóró, le is húzták külföldről) és hogy mik a visszaküldési lehetősége. Ha magyar a bolt, akkor nem hibásan írnak-e mert, akkor islehet kamu (mm nem akkor, ha 1 hiba van, hanem ha full hibás). Meg ja, néha véleményeket is érdemes nézni, meg külföldi oldalakról van valami két ilyen listázó oldal, ahogy megnézheted hoyg "reliable", megbízhatóak-e vagy scam-ek.
2023. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszemélyes kínai kft, ami nem adta be a beszámolóját se a tavalyi évre



[link]


13. A vezető tisztségviselő(k), a képviseletre jogosult(ak) adatai

13/1. Hu Xiaojun (an.: You Huae)

Születési ideje: 1987/10/29

1121 BUDAPEST, ÁRNYAS Út 38-40. C. ép. 1. ajtó

Külföldi lakása, illetve tartózkodási helye:

CN-464000 Henan Xinyang, Yun Shu Xin Cun row 3. 8. ajtó

Adóazonosító jel: 8441304580

2023. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És szerintem a magyar cím is egy székhelyszolgáltató
2023. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sőt, nemcsak hogy egy egyszemélyes kínai kft, hanem még egy személy van hozzá, egy másik céggel, és pl mai napon 2023.06.04 a tutiolcso.hu mögött álló cég a Megadeal kft, aminek a vezetője ugyanaz a személy, mint a korábbi válaszoló kolléga által belinkelt Ekonlogistic Kft kínai tulajdonosának magyarországi képviselője... [link]


nagy kár, mert én is találtam náluk engem érdeklő cikket, féláron...

2023. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!