Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Shaggy szőnyeg tapasztalatokra...

Shaggy szőnyeg tapasztalatokra lennék kíváncsi! Van nektek? Ki-hogy szereti? Bejött?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most tervezek venni egy shaggy szőnyeget a nappalinkba...

1éves gyerkőc és 2 macska mellé

Persze valami színeset, nem hófehéret.

Nektek bejött?Könnyű bánni vele?Családba 2 helyen is van, bár egyik sem egy nagy takarítós, de nálunk sem látom azt hogy nagyon koszos lenne

annyira vágyom rá.

Most adtam el egy nagyon vastag szőnyeget(nem shaggy)azt borzalom volt porszívózni, nagyon sűrű volt a szövése és állandóan szöszös volt


Na írjátok meg a tapasztalataitokat, kíváncsi vagyok kinek hogy jött be a shaggy:)


2010. nov. 25. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ezt is borzalom lesz porszivozni. Nem hiszem hogy 2 macska melle meg akarnal egy szonyeget ami szoros. Macskaid szerintem a pamut kihuzasaval fognak szorakozni. Shaggy az biztos. Par honap utan nagyon ronda.
2010. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!