Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen a Quelléből rendelt...

Milyen a Quelléből rendelt függöny? Megéri az árát vagy pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

jobb ha látod amit megveszel!!

ágytakarót rendeltem anno, de ha látom nem veszem meg olyan a minősége! bár vissza is lehet küldeni, azzal a cimszóval, hogy nem erre a minőségre számitottam, visszafizetik pár napon belül bármely terméket!

tapasztalat

ami a quellé-ben van bármely függönyboltban beszerezhető, csak pénzed legyen rá...

2008. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a Quelléből nem érdemes rendelni semmit. A kép néha stimmel, de az anyagminőség általában rosszabb, mint amit írnak. A ruhaneműknél amire azt írják, hogy 100% pamut, vagy nagyrészt pamut, az általában nagyrészt nejlon, de olyan nejlon, ami zörög, és szikrát hány. Én sosem rendelnék tőlük többet. Az Otto talán még rosszabb, mert ott a magyar cég is csak a katalógust kapja meg az anyavállalattól, és maguknak kell kitalálni, hogy az egyes ruhaneműk pontosan hogyan készülnek, nincs sem szabásminta, sem méretezés, semmi.
2008. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!