Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Beépített cipősszekrény...

Beépített cipősszekrény felett maradt hely, mit tegyek oda?

Figyelt kérdés
Maradt 74 cm széles, 30 cm magas és 17 mély hely, nem akarjuk kőművessel bejavíttatni, mit tehetnék oda. A fal a bejárati ajtó és az egyik szoba között van, a maradék hely elég magasan van, kb 175 cm-nél van az alja. Órát már tettem a "lyuk" felé.
2011. máj. 23. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod tárolóhelynek használni (Táskák, baseballsapkák, stb - nekem ilyen van a cipősszekrény felett), én fényképeket tennék oda:-) Bár így látatlanban nem tudom, milyen a rálátás (közelről gondolom nem annyira jó, mert magasan van, de 17cm nem olyan mély, szóval ha tágas a tér... )
2011. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kis lakás, akkor csináljatok oda beépített szekrényt, ahol lehet tárolni valami ritkán használatos dolgokat.

Ha nagyobb a lakás, és van fény, akkor tegyél oda valami bokrosan növő növényt, ami szép alulról is.

2011. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a közelben van egy konnektor, rakj be oda egy olyan alakú hangulat-lámpát, amely ha szükséges meg is világítja annyira a helyiséget, hogy látni lehessen ott.

Persze ezt meg lehet oldani akár egy hosszabbítóval is.

2011. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Mármint egy olyan alakú hangulat-lámpát, amely illik oda....
2011. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!