Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Luxusnak számít manapság még...

Luxusnak számít manapság még kandallót építtetni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 14:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Nagyon drágák, de szerintem pár éven belül megtérül. Mert csökkenteni lehet vele a fűtési költséget.
2009. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság gázzal fűteni luxus!mi most rakattunk egy kandallót, 2 évi gázszámlánk árából.Totál megéri!
2009. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy nagy cserépkályhánk van, van benne sütő is. Az egész lakást ez fűti! Van gáz is, de januárban 6ezer volt a gáz számla, mert csak a fürdőben ment és konyhában főztem vele, meg meleg víz. Nagyon- nagyon megéri!! Drága, mert egy szép nagy kályha: 500-600 ezer. De a fa egy évre 80 ezer. Nekünk a kályha előtt a téli gáz számlánk 50 ezer volt, tehát könnyen kiszámolható, hogy nagyon hamar megtérül! Fontos, hogy nyáron csináltass, mert ki kell hogy száradjon a kályha, annak érdekében, hogy télen fűthető legyen. A kandallónak kicsi a fűtőértéke. A kályhára tetess nagy üveget és akkor az esztétikai hatása azonos a kályháéval.
2009. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is megéri.Nekunk is van egy..nagyon hasznos..es meg dekoralni is lehet a kulsejet..
2009. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!