Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű fürdőszoba?

Milyen színű fürdőszoba?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás előtt állunk, milyen szinű fürdőszobát javasoltok? Felmerült a kék, barnás, rózsaszín, de jöhetnek más ötletek is, esetleg képek :)
2011. jún. 9. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem narancs és citromsárga.

nagyon vidám, élénk, mintha mindig besütne a nap :D


északi fekvésű, szóval jót tett neki, hogy nem kék vagy sötét színű. egyébként sem szeretem a kék fürdőszobákat :P

2011. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

[link]

[link]

Mi ennek a lengyel cégnek a termékeit rendeltük meg, a Fascia Cao fantázianevű zöld (verde)csempét. Sajnos a cég honlapján már nem találtam meg, ezért linkeltem be a 2. oldalt. Szerintem nagyon szép, igényes és elfogadható árú termékeik vannak.

2011. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket és a linkeket! Lesz min gondolkoznunk hétvégén! :) Sok van köztük, amik még fel sem merültek korábban, pedig nagyon jók :)
2011. jún. 10. 16:34
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érdemes jól átrágni a dolgot, főleg, ha hosszú távra tervezitek a felújítást.


Írtad, hogy pici a fürdőszobátok, és sokan írták a világos színt. Na ezzel én is egyetértek, optikailag rengeteget nagyít a helyiségen. Mi is annak idején így gondolkoztunk, viszont a túl pasztell fürdőszoba meg egyikünknek sem tetszett volna. Ezért lentre kb. derékmagasságig csodaszép világosbarnás erezett csempe került, fölé egy aranyozott hatású díszcsík, aztán felfelé végig rózsaszínes-bézses, szintén nagyon halványbarnával erezett csempe. Hatalmas tükröt tettünk a fürdőbe, hogy azzal is fényt adjunk, amikor fel vannak kapcsolva a lámpák, csak úgy ragyog. A mai napig a kedvenc helyiségem anyukámnál, és 13 éve nem veszít a varázsából (pedig irtó pici).


Viszont még egy jó tanács: ne nagyon csempézzetek bele nagy méretű figurákat (tudod, amit 6-8 csempéből kell összerakni). Ismerősöméknél szintén ilyen pici fürdőszobában láttam és nagyon szűkíti a teret. Ugyanez vonatkozik az óriáscsempékre. Nagy fürdőszobában szuperül tudnak mutatni, de a kicsinek nem válnak előnyére. Bocs, hogy kicsit elkanyarodtam a színektől:)


Írd meg mindenképpen, ha sikerült választani, esetleg egy fényképet is mellékelhetsz majd, ha ott tartotok:) Jó nézelődést!

2011. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat! Mindenképp jelzek ha sikerült dönteni, remélem minél hamarabb megtörténik! :)
2011. jún. 12. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!