Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valamilyen függöny vagy...

Van valamilyen függöny vagy fólia ablakra ami nyáron visszaveri a napsugarakat, valamit csökkenti a meleg bejutását a lakásba?

Figyelt kérdés
Albérletben, 10. emeleti panel, déli fekvésűben lakom.
2008. febr. 24. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak a redőny, de én albérletbe biztosan nem raknám be... Azt javasolnám, hogy nagyon vastag textilből készült sötétítő függönyt tegyél fel, még mindig jobb, mintha nem lenne semmi az ablakon. Én nem tudok róla, hogy lenne ilyen, mert a fényvisszaverő fóliák miatt meg nem látnál ki, ugyanis azok ezüst színűek...:(
2008. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van!tükörfólia a neve.én is azt raktam fel.kívülről ezüstös,belülről pedig teljesen átlátszó.kim lehet rajta úgy látni mintha ott se lenne.de sajna a tavalyi 45 foknál ez sem volt valami jó.
2008. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jobb híján kínomban alufóliával burkoltam be a déli fekvésű ablakokat kívülről. Jó hűvös van idebenn, de kilátni azt mondjuk tényleg nem lehet.
2008. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az alufólia olcsó, könnyű leszedni és a szomszédoknak és a járókelőknek is derűs perceket szerezhetünk vele. :))
2008. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!