Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Laminált padlóm lesz, van egy...

Laminált padlóm lesz, van egy elég nehéz 3ajtós szekrényem (aminek vannak lábai) és egy szintén nehéz 200*160-as francia ágy, nem fog meglátszani a nyoma a padlón? Esetleg rakjak alá valamit?

Figyelt kérdés

Azt már olvastam, hogy a szekrény lábaira tudok védőt rakni, de az ággyal mi legyen?


[link]


Ez az összeállítás lenne


2011. aug. 2. 01:41
 1/2 anonim válasza:
Szia!Tegyél alá bármilyen anyagot amin el lehet tolni és nem karcol!Én is így mozgattam a bútorokat,amikor padlóztam!Lehet filc,szőnyeg darab,bármi,csak ne legyen érdes a felülete!
2011. aug. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy ahol áll majd, ott meg fog látszani a nyoma. Erre leginkább az a megoldás, hogy nem húzzátok a padlón, hanem emelitek, te meg alaposan átgondolod, mi hova kerüljön, hogy ne kelljen később átrendezni őket. Így lehet, hogy megnyomják a padlót, de senki nem fogja észrevenni :)
2011. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!