Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Újra lesz festve a szobám....

Újra lesz festve a szobám. Szerintetek az élénk narancssárga oldalfal, citromsárga plafonnal jól nézne ki? -bővebben lent-

Figyelt kérdés

Vagy maradnátok a hagyományos verziónál,mikor a plafon ugyanaz a szín mint az oldalfal,csak pár árnyalattal világosabb?És milyen színű díszcsíkot választanátok ezekhez? Egyébként nagy a szoba és sok narancssárga dolog van benne.

Köszi! :) 19/L


2011. aug. 19. 11:27
 1/10 anonim válasza:
15%
Normális ember fehér plafon mellé (azt is egészségi okok miatt), halványabb pasztell árnyalatot használ. A narancssárga és hasonló színeket hagyd a lappoknak, cigányoknak, négereknek - ők szeretik.
2011. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát bocsi,de szerintem ez így elég maradi hozzáállás.Nálunk az egyik szobában sincsen fehér fal,a plafon is csak a nappaliban fehér,mert oda az illett. És egyáltalán nem cigányos a ház.Miért ne lehetne vidám a szobám?

Várom az építő jellegű hozzászólásokat! :)

2011. aug. 19. 11:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt így szerintem nem igazán lehet megmondani, hogy jól fog e kinézni.

Átmenethez viszont mit szólsz egy ilyenhez?: [link]

2010. október 11. (hétfő) bejegyzésnél az első kép: [link]


Festőnek megmutatod tudja hogyan csináljon neked ilyet.

Vagy ilyen díszcsík? (szöveges részben 1. kép, középpen): [link]

2011. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 fajta sárga nekem már sok lenne inkább valami eltérő színnel festeném a plafont
2011. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Utolsó kommentelő: neked milyen másik szín tetszene mellé? A narancssárga pontos árnyalata sincs még eldöntve, úgyhogy bármi jöhet abból is. ;)

2011. aug. 19. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
fiú vagyok ezért a narancssárgát nehezen tudom elképzelni magamnak, de az is jó ha a plafon is narancssárga és a szoba egyik oldala barna
2011. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Napsárga falak, fehér plafon. Tökéletes.
2011. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Végül milyen színkombinációban lett kifestve a szobád? :-) (Egyébként jó csaj vagy?)
2012. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Narancs és világosabb narancs a végleges verzió.

A zárójeles kérdés pedig nem hiszem, hogy ide tartozna... Lehet, hogy én tudom rosszul, de ez nem társkereső oldal. ;D (Még ha az lenne, akkor sem gondolnám, hogy bárkinek szimpatikus lenne az effajta kérdésfeltevés...)

Azért köszönöm az érdeklődést... :D

2012. jan. 16. 21:15
 10/10 anonim válasza:
Igazán nincs mit! :D
2012. jan. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!