Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki valami jó repülőkhöz...

Valaki valami jó repülőkhöz kapcsoltaos kiegészítőket stb-t tudna mutatni, amivel feldobhatnám a szobámat?

Figyelt kérdés
Mindenem a repülő,de ez nem nagyon mutatkozik meg a szobámon.Posztereket nem szeretnék kitenni,hacsak nem egy hatalmas (szal nem egy A/4 es papír),de olyat nem tudom hol lehet szerezni.Linkelne vagy mondana valaki valamit amitől "repülősebb" lehetne a szobám?
2011. aug. 31. 18:41
 1/2 anonim válasza:

én a te hejedben a falamat kékre festeném és felhőket festenék rá.ez olyan érzést kelt mintha repülnél.

esetleg vallakivel festethetsz a falra repülőgépet.

szerezz be ócskapiacon vagy ilyesmi helyen repülőgépes sapkát meg szemüveget és azokat akaszd ki valahova :D

2011. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felhőfestés szerintem is jó ötlet. Ha kicsit ügyesebb vagy, nagy, száraz ecsettel világoskék alapra fehérrel elég egyszerűen és gyorsan felfesthető.

Fellógathatsz még modell- vagy origami repülőket is lámpáról.


Aztán találtam egy jó kis vekkert :)

[link]


Sőt, ha nagyon jól el vagy eresztve van olyan cég is, aki repülőalkatrészekből gyárt bútort, miegymást:

www.motoart.com

De lehet csak ötletet is lopni innen - pl. az ablak-szerű képkeretek szerintem akár öntapadós ezüst fóliából/tapétából is remakelhetők.

2011. szept. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!