Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Linkelnétek olyan képeket,...

Linkelnétek olyan képeket, amik jól mutatnak egy lila szoba falán (a parketta sötét), és egy 12 éves lány is le tudja rajzolni/festeni?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztünk el, elég unalmas a szobám. Az egyik hosszú fal az ágyam mellett van, azt nem nagyon tudom diszíteni, mert nem teljesen függőleges, esetleg rendes fénykép alakú képekkel. A másik hosszú falam teljesen üres, mert még nincsen több szekrényem. A legjobb díszítési módszer az lenne, ha lemásolnék képeket és kiraknám a falra. Nem igazán vagyok jó rajzoló, csak mangában, mások szerint viszont ügyes vagyok, nem rég nyertem egy arany meg egy ezüst érmet egy nemzetközi rajzpályázaton, habár 2 éves rajzokkal. Linkelnétek rajzokat, amiket le tudnék másolni?
2011. szept. 17. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

keresgélj a neten, biztos találsz olyat amit tényleg le tudsz festeni, nem csak megpróbálkozni vele:)

egyébként azt is csinálhatod, hogy kinyomtatsz egy mintát, kivágod a lapról, a lapot a falra helyezed, ideiglenesen felragasztod, és festékkel a minta helyét befested. vagy spray-el:) remélem érthetően fogalmaztam:D ez egyszerű is és fel is dobja a szobádat.

2011. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon találtam. Viszont tegnap voltam az Ikeában, találtam egy baromi jó baglyos képet, drága volt, úgyhogy nem vettem meg, viszont lefotóztam és most azt másolom. Az a baj azzal, amit írtál, hogy egyrészt anyum nem hiszem, hogy örülne, ha festenék a falra, másrészt mostanában sokat változik az ízlésem. Most még nagyon tetszenek a pillangók ilyen tetkó stílusban, de lehet, hogy holnap már hánynék tőle, és ezzel eléggé megszívnám.
2011. szept. 18. 09:07
 3/4 anonim válasza:
100%

[link]

[link]


<- itt vannak matricak, konnyu oket lerajzolni, mert elegge egyszeruek, en is a falamra ilyesmiket rajzoltam :)

2011. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már találtam is nagyon jókat. =)
2011. szept. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!