Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha nem akarok a konyhámban...

Ha nem akarok a konyhámban fiókot a konyhaszekrényre, akkor, hogy tudom tárolni a fiókos módon kívül az evőeszközöket?

Figyelt kérdés
Van valakinek ötlete, vagy tapasztalata a fiók nélkül tárolt evőeszközökkel kapcsolatosan?
2011. szept. 18. 15:28
 1/8 anonim válasza:
veszel egy műanyag dobozt olyat amit a mikróban is lehet használni és abba teszed bele az evőeszközöket és berakod a szekrénybe. de a fiók sokkal jobb. miért nem akarsz fiókosat? én éppen most akarok majd venni és én 2 db-ot is veszek és oda minden evőeszköz elfér. ezt úgy értem hogy van egy szekrénysor de én 2 db-ot veszek ugyanis a sok edény csak így fér el. és most ki lett bontva a fal a két konyha között és lett egy nagy konyha. ezért akarom hogy egyben minden edény. amit csak ünnepkor használunk és a mindennapit. meg hát ugye máshova nem is tudnám tenni. az edénynek a konyhában a helye.
2011. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
Kellene tudni, hogy mi a fiók ellenesség oka! Helyhiány vagy esztétika? Ha csak az a baj, hogy zavaró az előlap, akkor lehet az ajtó mögé rejtve is fiókot szerelni. ha helyhiány van a szekrényben, akkor pedig ismerni kellene, hogy hol mekkora helyek állnak rendelkezésre az egyéb tárolásra. Sok tálaló eszköznek van saját tartója(merőkanál levesekhez,köretekhez stb.). Az egyéb evőeszközök tárolására léteznek olyan rozsdamentes hengerek, amikben egész jól mutathatnak az evőeszközök. Mindenesetre olyan megoldás kellene, hogy valamennyire szelektáltan legyenek a különböző funkciók(kanál, villa, kés). Léteznek olyan fonott rekeszes tárolók, melyekben szintén jól lehet pakolni és esztétikailag sem jelentenek gondot egy konyhában, Mindenesetre számtalan ötlet létezik, csak ismerni kellene a rendelkezésre álló helyeket!
2011. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak fiókjaim vannak,kicsi, nagy és nagyon nagy és hatalmas. Utálom ugyanis térdelve megpróbálni kihalászni az edényt a hátsó sorból.

Tehát el sem tudom képzelni milyen az,ha nincs fiók.

2011. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én tennék a helyedben fiókot mivel nálunk nincsen sajnos és mindíg nyúlkálni kell a szekrénybe meg el se érem az evőeszköztartót, volt már hogy majdnem az arcomba esett a kés vagy a villa.Én utálom, ha lesz pénzünk lesz egy új szekrény és abban lesz fiók.Esetleg még úgy tudod tárolni, hogy a konyhapultra kirakod ilyen álló rekeszes dobozba ami mondjuk fából vagy fémből van.Ezt még észerűnek tartom.olyasmi mint a késtartó.
2011. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekünk véletlen lemaradt. Így magában a szekrényben tartjuk egy kifejezetten evőeszközök tárolására szolgáló műanyag tárolóban.
2011. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

alapvetően a fiók sokkal praktikusabb, és modernebb mint a nyitós ajtós polcos szekrény.

nekem is van ilyenem, van benne rejtett fiók is, az edényeket is könnyebb elővenni, és átláthatóbb.

2011. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szekrény belső oldalára kellene felcsavarozni a rendes evőeszköztartó fiókot,amit zsebesre át kellene alakítani(pld. vékony lécekből csinálsz neki korlátot,hogy ki ne essen.)De nem praktikus.
2011. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nálam az előtérben most építünk konyhát...

A munkalap, falazóitongból készített falakon áll majd és abba építek szekrényt!

A munkalap feletti szekrény is épített lesz, az sima alap szekrény lesz majd ajtókkal meg minden...

Viszont eszméletlen mediterrán lesz az egész és így alul a munkalap alatt nem akarok ajtókat!

Csak egy komoly nehéz anyagú vastag függöny lesz!

Így a munkalap alatt csak edényeket fogok tárolni, kicsiket nagyokat egyaránt...

Felül tányérok, poharak...

A nagyobb eszközök, merőkanál, nagykés meg minden mágnescsíkon fog majd a falra téve függeszkedni...

Így ezt szemelőtt tartva keresek praktikus megoldást az evőeszközöknek!

Ne porosodjanak, stb...gondoltam egy takaróélt csinálni lehetne a fenti szekrény alá, ami takar egy konzolt, amin mágnescsíkok vannak, amiken vannak az evőeszközök!és 45fokba le lehetne nyitni és elérhetővé válik az összes evőeszköz!

De ez csak egy ötlet, valami hasonlót keresek!

De most írtatok jókat!

Köszi!

2011. szept. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!