Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Segítség! Milyen színű legyen...

Segítség! Milyen színű legyen a Szobám?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nemtudok dönteni.. barnát nem nagyon szeretnék azt tudom :) .. A szekrényem dió és juhar színű pont ilyen [link]

Parkettám világos .... és 2 színű falat szeretnék.. 2 sötétebb és 2 világosabb, valami mintát is kéne bele tenni, hogy ne legyen olyan egyszerű.. csak egyszerűen tanácstalan vagyok ... én lila színre gondoltam .. de azt leszólták mert, h nem megy a bútoromhoz :S

Ötleteket please... esetleg linkeket is ...


2011. okt. 18. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet lila, egy sötétebb é egy világosabb, falimatricával vagy egy színes tapétacsíkkal.De lehet narancs, citrom, zöld, türkiz kék, nézegess színpalettákat.
2011. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a lila megy a bútorhoz, csak nehéz meleg árnyalatot eltalálni.

a hideg lila lakószobába nem jó, hűvös érzetet kelt.


nekem amúgy a leírtak alapján egy vaj szín tetszene, ezt lehetne bordóval párosítani ha elég nagy a szoba.

2011. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!