Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen egy 17...

Milyen színű legyen egy 17 éves fiú szobája?

Figyelt kérdés
5*5ös, 1 átlagos ablakkal, világos bútorral, kék ággyal
2011. okt. 22. 10:10
 1/9 dirtboy ***** válasza:
világos kék
2011. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt nem igazán tudnám elképzelni
2011. okt. 22. 10:33
 3/9 dirtboy ***** válasza:

akkor ezek szerint van valami elképzelésed mégiscsak.

képzeld a falra a színeket aztán döntsd el,annak semmi értelme hogy itt mindenki színeket soroljon.

2011. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hailey13 válasza:
zöldes?:D esetleg valami pasztellszín? csak ne fekete, rózsaszín, sárga, piros meg ilyesmi..:D
2011. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem tetőtéri szobám van, 1 teli fal, a döntött fal és a plafon homoksárga/krémszínű, a többi része meggybordó. Mondjuk ehhez hozzápasszoló bútorok is kellenek, a kék ágy nagyon nem illene oda. Esetleg egyszerű fehér plafon, és valami halvány árnyalat a falakra?
2011. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 eric_one válasza:

Legyen teljesen fehér, körbe pedig polisztirol díszlécet ragasztani. Azokra a plafon irányába pedig körbe RGB ledszalagot ragasztani. Rádiós távval, és akkor olyan színűre festi a szobáját színes fényekkel amilyen hangulata van éppen. Ahogy itt is láthatod képekben a video alatt:


[link]


Szerintem ezt bírná egy fiatal :-)

2011. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szürke
2011. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fehér vagy krém színnel semmit nem lehet elrontani. Ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg ot, milyen színu falat szeretne.
2011. okt. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fehér. nekem olyan lesz
2011. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!