Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen így a...

Milyen színű legyen így a folyosó fal?

Figyelt kérdés

Szeretném lefesteni a folyosómat ami 4 méter hosszú és 1.5 méter széles.De csak két oldalát,mert a jobb oldalon megy fel egy sötétbarna korlátos lépcső és azt az oldalt nem festeném az maradna krémszínű.A bal oldalon van a nappali aminek a fala szintén krémszínű,de borvörös a szőnyeg és a folyosó végén a konyha aminek piros a fala és fekete a padló.

Hideg színt nem szeretnék és túl sötétet sem mert az a szűk folyosót mégjobban összeszűkitené.Ha valakinek van szín ötlete,kérem segítsen.

Ja,a folyosó padló és a lépcső ez után lesz leburkolva még nem tudjuk milyen színű szőnyeggel,erre is jöhetne ötlet.

Előre is köszönöm!


2011. okt. 28. 15:13
 1/5 anonim válasza:

szerintem a szőnyeg lehetne vmi kellemes barna, a fal pedig szép mélysárga ahogy írtad szerintem ezek illenének


[link]


legfelső sorban a citromsárga szerintem nagyon szép lenne a falra :)


szőnyeg: [link]

2011. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget,ez a barna szőnyeg nagyon tetszik..ha a fal sárga lesz,akkor a citromsárga vagy aranysárga fog inkább illeni hozzá?
2011. okt. 28. 16:38
 3/5 Hungy ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]


Itt most csak külsős látványtervek vannak, de ha elküldöd az e-mail címükre a folyosó fotóját, akkor megcsinálják ugyanilyen interaktív formában. Kapsz egy linket tőlük, ahol a saját folyosód fotóját látod, és azonnal próbálgathatod is a színeket, mintákat, padlót, bármit amit akarsz, és rögtön látod is a változást a fényképeden. Gyakorlatilag végtelen variációt tudsz létrehozni, és így biztosan nem lősz mellé, mert előre látod, hogy fog majd kinézni a folyosó.

2011. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem a napsárga a legjobb :)
2011. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget! :)
2011. okt. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!