Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy regi furdot mivel lehetne...

Egy regi furdot mivel lehetne feldobni?

Figyelt kérdés
Most nincs penzem uj csempere/jarolapra meg egyeb ujitgatasra, de valami ami nem kerul sokba es feldobna?
2011. nov. 19. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg egy tukor. Ha nincs helye, akkor a regit diszitsd. En peldaul filccel orsztonzo szovegeket irtam fel pl. az elet szep, easy rider ocsem, ami neked bejon:)

Egy szonyeg, vagy egy wc uloke takaro. Valami szines.

Esetleg egy noveny, lehet muvirag is, bar azt nem szeretem, de anyum az oveket nagyon izlesesen megcsinalta zold muviragokkal.

2011. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A zuhanyfüggöny rúdjára tekertem a selyemvirágokat, elég jól feldobta. Ugyanebből rövid szárral, viszonylag kis vázába raktam a (letakart) mosógép tetejére is. Nálam a gép elég, ha hétvégén (több adagot kimosva) van bekapcsolva, nem használom minden nap.

Előnye, ha megunod, lehet helyette másfajta virágokból, más színhatást varázsolni.

2011. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk régi csempe van, jó ronda, narancssárga, még a nagyitól örököltük.

Úgy döntöttem, hogy úgyis divat a retro, úgyhogy kihangsúlyozom és összhangba hozom a fürdő többi részével, vettem hozzá narancssárga szőnyeget (jyskben valami 800 Ft volt, most 900 [link] ), a mosógépet letakartam egy narancssárga törölközővel, és rákerült a mosóporos doboz, aminek a tetején szintén narancssárga minta van (olyan mint ez, csak más színben, de azt most nem találom [link] ).

És ami még nagyon sokat számított: a rend. Azaz mindent elpakoltam, ami nem feltétlen szükséges. Így a következő holmik maradtak szem előtt: két tusfürdő, egy sampon, egy balzsam, egy fürdőszivacs a kádnál. A mosdón egy szappan, mellette kéztörlő. A mosdó fölötti polc egyik felén a borotvám, sminklemosó, arctisztító, a másik felén a párom borotvája, borotvahab, aftershave. De ha tükrös szekrényünk lenne, akkor ez is benne lenne.

A többi holmit, ritkábban használt piperék, tisztítószerek, stb. eltettük szem elől. Még ami kinn van, az a cicaalom, meg a mérleg kicsit kilátszik.

Tulajdonképpen ily módon "lekopaszítottam" a fürdőt (aminek amúgy megvan az az előnye, hogy könnyen és gyorsan takarítható), és felszabadult egy csomó hely, ahova lehet dekorálni, a kád hátsó széle, a mosdó oldala, a polc középső része, a mosógép teteje...

Ide ha kitalálsz valami egységes dekorációt, akár csak színben, az már nagyon feldobja a fürdőt. Ha pl. fehér a csempéd, akkor válassz ki egy bármilyen színt, pl. citromsárga, vegyél olyan szőnyeget, takarót, sőt ha igazán precíz akarsz lenni, akkor magatoknak is beszerzel olyan törölközőt, már önmagában ez sokat számít. Aztán betehetsz az üres helyekre citromsárga díszeket, pl. egy sárga vázában virág, vagy pl. veszel egy-két sárga gumikacsát és a kád szélére rakod, ettől vidám és bohókás lesz a fürdő.

Persze ha másmilyen a csempe, akkor ahhoz passzoló színt és kiegészítőket válassz. Igazából nem tudom, most milyen a fürdőd, a legtöbb fürdőben, ahol jártam, pusztán az elpakolás és a textilek egységesítése nagyon sokat számított volna, lehet hogy neked is ilyen a fürdőd, egy próbát megér.

2011. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kek es feher viragok..
2011. nov. 19. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy szép, fonott szennyes kosarat, amit a fürdőbe teszel. pár ezerből megvan. vegyél olyan törülközőt amilyen minta van a csempében.
2011. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi:) még várom az ötleteket:)
2011. nov. 19. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:

8,47-es vagyok!

A mosógépen levő terítő, a zuhanyfüggöny és a tisztítószerek tárolására szolgáló szekrényen a terítő ugyanabból a halványzöld (almazöld) színű anyagból van. A selyemvirág, ami jelenleg díszként van: őszi falevelek = sárga, barna, sárgásbarna, szóval nekem tetszik. Most még.

Ha majd unom, akkor lesz más.

2011. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FESTÉK DOTOR face válasza:

Fesd át a csempét! Itt olvashatsz róla: [link]

Itt kérdezhetsz és rendelhetsz is! Üdv Gyuri

2011. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FESTÉK DOTOR face válasza:
[link] ez lemaradt :-)
2011. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
esetleg kaphatnánk 1 képet?:) szerintem akkor mindenkinek még jobban beindulna a fantáziája!!
2011. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!