Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnék hasonló helytakaré...

Hogy tudnék hasonló helytakarékos módszerrel berendezni?

Figyelt kérdés

[link]

(kéretik a poént figyelmen kívül hagyni:))

3x195 a szoba, ebből az ágy 206x97x79,5(a háttámlája miatt)

az asztal 72,5(magas)x105x60

a fő gond az, hogy az ágy és az asztal összesen 157 cm

marad 38 cm a kettő között lavírozni...


2011. dec. 19. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, az a legjobb, ha az ágy olyan mint egy emeletes ágy, ergo lábakra van állítva, létrán fel tudsz rá menni, és alá be lehet építeni egy asztalt, és lehet akasztókat rakni az ágy oldalára, tetejére, felül az ágynál is lehet vmi éjjeli polc, telefonnak, ilyesmiknek.


Esetleg az is jó ha vmi jobbfajta monitor van a számítógéphez, amihez lehet venni fali szerelvényt, így kb semmi helyet nem visz el az asztalon.

2011. dec. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért nem L-alakba rakod az ágyat és asztalt? A szoba végébe tedd az asztalt, az ágyat meg a hosszú fal mentén!

60 cm + 206 cm, az még csak 266 cm, még van is az ágylábtól asztalig 29 cm, tehát a végén ulve az asztalhoz lehet fordulni, és marad üresen a szobában még egy 98x135 cm-es téglalap is.

2011. dec. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ekkora szobába érdemes házilag gyártani bútort: vagy galériaágyat, vagy egy dobogót, ami alá egy nagy fiókba kerülhet az ágy (figyelem: az ágyazás két másodperc, csak betolod a fiókot és kész), a tetejére meg az asztal. Így még egy szekrény is elfér, esetleg két fotel.
2011. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kéne egy progi, amivel egy-két vonallal meg tudnám szerkeszteni, hogy mi hol van, méretarányosan
2011. dec. 19. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kockás füzetben is meg tudod rajzolni kézzel vagy vonazóval.:)
2011. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó, majd erősen a képernyőhöz szorítom, csak majd figyelj!
2011. dec. 19. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

? Nem ertem, minek az egesz tervezeshez kepernyo.

Én az iylet mindig papiron rajzolom meg.

2011. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hogy belinkeljem, lehessen látni mi hol van

csinálhatnám papíron is, de nincs szkenner és fényképező

de megrajzolhatom papíron ha akarod, de felesleges, fejben mindent végig "rajzoltam" csak nem jutottam megoldásra, ezért kérdezek itt, érdekelnek mások tapasztalatai, ha valaki hasonló helyzetbe került, hogy oldotta meg

2011. dec. 19. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:

De minek akarod belinkelni? Önalloan nem tudod megcsinalni egy ceruzaval es papirral?:-O

Megáll az eszem!

2011. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

bocs, de szerintem már megállt...

nincs kedvem tovább magyarázni, ne offoljunk többet

köszi azért

2011. dec. 20. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!