Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hűtőszekrény nálatok spejzben...

Hűtőszekrény nálatok spejzben van vagy a konyhában ahol minden más konyhai eszköz? Szerintem elérhetőbb ha konyhába van nem kell spejzbe rohangálni kajáért.

Figyelt kérdés
Ennek ellenére spejzben van, ahol hideg is van és néha rossz hogy ki kell rohangálnom (nincs messze a konyhától a helyiség)
2012. jan. 4. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A spájzban van,ami a konyhából nyílik. A hűtőnek nem jó,ha meleg helyiségben van.
2012. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lakások több mint 90%-ában a konyhában van ugyanis a panelokban nincs spájz!De a meleg konyhából nem épp jó kiszaladgálni
2012. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Nálunk a konyhában van, és nincs semmi baja. Nekem így praktikus.
2012. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs spájzom. De anyukámnak van, és mégis a konyhában tartja, mert ott kéznél van. Tény, hogy így többet fogyaszt, viszont egy csomó felesleges mászkálást megspórol vele.
2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Panelban előszobában.
2012. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

konyhában. mindig is ott volt. a régi lakásban volt spájz, de az egészet elfoglalta volna, így a konyhában az erre kialakított részben tartottuk. (panel)


most is panelban lakunk, a konyhában van, távol a tűzhelytől, radiátortól. kényelmesebb, praktikusabb így.

ja, és mivel inox, így jól is néz ki, illik a berendezésbe, szóval még csak nem is zavaró.

2012. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

19,33 vagyok.

Nálunk a panelban a konyhában a tűzhely és az ablak között hagytak neki helyet, ami azt jelenti, hogynemcsak a meleg tűzhely mellett lett volna, hanem (mivel kombi hűtőm van) az ablakon bejövő fényt is elvenné, ha ott tartanám.

Ezért raktam ki az előszobába, más lehetőségem nincs.

2012. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek!
2012. jan. 4. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk a spejzben van, a konyha inkább egy főzőfülke a spejz pedig innen nyílik, nem kell sehova se rohangálnom, hisz csak két lépés és máris a hűtőnél vagyok
2012. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A régi hűtő a spejzban volt, az újat már a konyhába tettük.
2012. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!