Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Függönyömet mivel dobhatnám fel?

Függönyömet mivel dobhatnám fel?

Figyelt kérdés
Láttam már olyat, hogy a függönyből egy vékonyabb részt felülre is tesznek, úgy hogy eltakarja a karnist. Azt milyen néven keressem? Hogyan tudom rögzíteni a karnishoz?
2012. jan. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Vitrázs a neve ha bemész a Diegoba ott segitenek mert igy látatlanban nem tudom neked elmagyarázni mivel attól függ hogy milyen a karnisod de leirom neked hogy az enyém hogy van feltéve.Nekem vékony fém /alu/karnisom van a plafonra szerelve erre pálmatexel felvan ragasztva a tépőzár ércesebbik fele teljes hosszában a függönyre rávan varrva a tépőzár puhábbik fele és egyszerüen rásimitom . Remélem érthetően irtam le.Sok sikert!
2012. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az nem vitrázs. Drapériának hívják.

[link]

2012. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. jan. 5. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
8,43-as A kérdező nem drapériáról beszél, hanem függönyről tudom hogy mi a kettő közti külömbség.
2012. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd a kérdező eldönti, mire gondolt.

[link]

[link]

2012. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam a nevét, de a másodikra gondoltam! Köszönöm nagyon!
2012. jan. 6. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2012. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!