Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Faldiszités? Van egy csomó...

Faldiszités? Van egy csomó nagy, fehér falfelület a szobámban és oda kéne vmi kreativ dolog.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy egy csomó ilyesmi képet tennék ki

[link]

[link]

[link]


Illetve vannak az ilyen kiszinezendő kis képek mint pl ez

[link]

Na ilyeneket rajzolgatnék még fel, de csak sima feketével, tehát nem szinezném ki. Általában a "fiatalkori" kedvencekből, régi mesékből, filmekből venném a figurákat. South park, dragon ball és hasonlóak, amiken felnőttem :)


A 2 nagy és egy kisebb szabad felületem van, és erre kérnék még jó kis ötleteket, hogy mivel lehetne feldobni.


2012. jan. 29. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
megvan a kérdésedre a válasz...
2012. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi festettünk egy Briant a falra (a Family Guy-ból), egyrészt mert bírjuk nagyon, másrészt meg mert fehér, és nem túlzás a fehér falon (mégiscsak felnőttek vagyunk :) ).
2012. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

persze megvan a válasz egy része :)

De a fotókat és a rajzokat is kicsibe csinálom majd, és szivesen vennék hasonló jó kis kreativ dolgokat

2012. jan. 30. 00:55
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél falmatricát, vagy fess magad, a foszforeszkáló akrilfesték pl nagyon jól tud kinézni.
2012. jan. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mégmégmég :)

Sima alkoholos filccel szépen lehet dolgozni a meszelt falon?

2012. jan. 30. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:

az szerintem jó!

de ha elrontod... húha...

2012. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj a nagyoktól! Falfestés mesterfokon:


[link]


:D

2012. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én CD- lemezeket ragasztgattam az ágyam fölé, összevissza, a közepén kicsit sűrűbben, és egyre ritkul, mintha bomba robbant volna:)
2012. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!