Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a győri Pannonszig (szigeteléssel foglalkozó) céggel?

Figyelt kérdés
A családi házunk külső szigetelését tervezzük, az egyik napilapban olvastuk a hirdetésüket. Néztük a weboldalukat (www.pannonszig.hu), vannak referenciáik, garanciát is vállalnak és állítólag gyári árakon adják az alapanyagokat. A hirdetésben 30 % - os tavaszi akció van feltüntetve.

2012. jan. 30. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt felhívtuk őket, másnap jöttek is felmérni a terepet. Baumit és Jubizol termékekkel dolgoznak. a ház falait (215 négyzetméter) 10 cm -es polisztirollal (EPS 80) szigetelik majd. A lábazatra (35 négzetméter) 5 cm - es vastagságú XPS polisztirol kerül 60 cm magasan. A tető peremére és a terasz aljára 2 cm - es EPS 80 polisztirolt tesznek, ez együtt 50 négyzetméter. Ami benne van az árban: állványozás, hőszigetelő rendszer ragasztása, dübelezése, élvédőzés, üvegszövetháló takarás, vakolás nemesvakolattal (az ár a színtől függ, mi világos, sárgás pasztell színt választottunk), lábazat vakolása mozaikvakolattal és természetesen a munka. Ez így együtt 6100 euró, mivel Szlovákiában élünk. Összeasonlítás képpen megkérdeztünk egy szlovák céget is. Ugyanezek az anyagok (Baumit, Jubizol) és méretek + munka + állványozás 10052 euró. Hát, nem kicsi a különbség. Referenciaként mutattak egy - két házat a községünkben és a környéken, amit ők szigeteltek.

Remélem, ha már nekem nem tudtatok segíteni, én segítek valakinek ezzel a kommenttel.

2012. febr. 2. 13:28
 2/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Véletlenül bukkantam rá a kérdésedre, és amit a kommentedbe leírtál, az egy igen nemes gesztus volt! Őszintén csodállak érte, hogy képes vagy segíteni másoknak. Legyél mindig ilyen, én tanultam a példádból, hasonlóan igyekszem majd cselekedni.

További szép napot! :)))

2012. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A válaszodból ítélve Te sem vagy rossz ember. :)))


Szép napot!

2012. febr. 13. 10:17
 4/5 SzZsuzsa válasza:

Kedves Kérdező!


Mi most kértünk tőlük árajánlatot. Nem találunk róluk a neten véleményt. Ti már elkezdtétek a szigetelést?

2013. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, elnézést kérek az utolsótól, hogy csak most válaszolok, nagyon régen jártam már ezen az oldalon ...

A szigetelést még 2012 tavaszán megcsináltattuk a fent említett győri céggel, minden rendben azóta is, semmi gond nincs a munkájukkal. 7 tagú csapat jött, vegyes korosztály, fiataltól a középkorú férfiig. A munkájukat jól végezték, összehangoltan dolgoztak, csak ebédidőben álltak le. Mindig a megegyezett idöpontban jöttek, 4 nap alatt végeztek, de mi szép, napsütéses időt fogtunk ki. Rossz idő esetén elhúzódhat.

2014. aug. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!