Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol kapható műanyag tükör?...

Hol kapható műanyag tükör? Hol tudok ilyet rendelni méretre?

Figyelt kérdés
Néhány hete láttam először műanyag tükröt egy lakásban, és nem találom a neten, hogy hol lehet ilyenhez hozzájutni. Köszönöm.

2012. márc. 5. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek szánt tükrök készülnek akrilból. A lányomnak is van, az IKEA-ból való. Ezt csak azért írtam le, hátha ezen a nyomon el tudsz indulni, mert az övének egy állatfigura a kerete, úgyhogy ez nálad gondolom nem igazán játszik.
2012. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát akril? Köszönöm!

Én egy 4,5 m magas lakasban hatalmas gardrobokat lattam belole, es en egy egesz szobat szeretnék "kibélelni" vele (táncgyakorláshoz).

2012. márc. 9. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
egy üvegest kérdezz meg, ők készítenek méretre tükröt is.
2012. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nekem is eszembe jutott, kérdeztem is, de sajnos nem tudják.:(
2012. máj. 18. 23:17
 5/6 A kérdező kommentje:

Megneztem a linket, és piszok draga, 1 nm 10 E körül van, hát én az egész projektre szeretnék 20-25 E-t áldozni max...

A végén az lesz, hogy teszveszen beszerzek valódi tükrüket, és 10-12-ből kijön akkor, csak azért muanyagra gyurok elsosorban, azt ott nem láttam még.

2012. jún. 26. 20:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, nlc-n kaptam a linket, akrilvilag vagy ilyesmi volt.
2012. jún. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!