Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Halványnarancssárga plafon jó...

Halványnarancssárga plafon jó halványlila falhoz, vagy átfestessem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked tetszik, akkor nincs gond. Ha jól mutat a két szín együtt, akkor ne festesd át, de ha neked nem tetszik, akkor festesd.
2008. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem festetém ilyenre a falat és a plafont egyszerre! De ha neked tetszik, akkor maradhat! Végülis a te lakásod!
2008. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hello, ne haragudj, de a ket szin nem talal,de ha neked tetszik...Apropo, kepzomuv.akartam ,de nem sikerult.
2008. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem festesd át.De te is azért kérdezted meert szerintem neked sem tetszik.De ha tetszik mi itt a kérdés.

Bár szerintem nemkell elcsicsázni az sem szép,és a lila és a naranca nem is illik össze akár milyen halvány is.

2008. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor semmi gond!De ha más konkrétan az énrám hallgatsz akkor vagy a plafont vagy a falat fesd át ! Példál én egy nari plafonhoz el tudnák képzelni valami halvány mégis élénk színt ilyen pl. a tengerkék-zöld szín , az szinte mindenhez jól mutat.Ami pedig a lila falat illeti , ha rám hallgatsz az tuti hogy nem illik egy szobafal színének!Jó tervezgetést! :)
2008. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A lila és a narancs ellentétes szinek, amik jól kiegészitik egymást általában, de szerintem inkább csak kis mennyiségben, de jól mutatnak. Persze ahogy gondolod. Sok mindentől függ hogyan mutat ez a két szin, pl.: berendezési tárgyak szine, a helyiség mérete sem elhanyagolható, kiegészitők szinei,a fényviszonyok is befolyásolják, de az egész lakás hangulatától is függ
2008. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát ha neked tetszik, akkor jó. személy szerint nekem a narancssárgához a lila nem jön be, inkább sárga vagy zöld vagy esetleg kék. de leginkább halványzöldet nyomatnék.
2009. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!