Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valakinek van Ikea Exarby...

Valakinek van Ikea Exarby kanapéja? Mennyire tartós és jó?

Figyelt kérdés

[link]


erről van szó.

megéri az árát? 2 hetente aludnánk rajta 1-2 estét.

Itthon van ilyenünk, de nem mi használjuk. Pár hónapos, de ha ráülök, teljesen az aljára süllyed a szivacs és konkrétan az ágyrácsot érzem a fenekem alatt...

Szerintetek jó lenne nekünk?


2012. ápr. 20. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

naja, ez a teszkós változata a Beddinge kanapénak. ne vedd meg, egy rakás kaka. de úgy tűnik, te is tapasztaltad :D

inkább a Beddinge. igaz dupla annyiba kerül, de csak jót tudok mondani róla.

tegnap este is elaludtam rajta véletlenül, de nagyon pihentető alvást tudhatok magaménak :D

kényelmes, igényesebb kinézetű.

huzatot sem muszáj venni rá, az enyémen egy nagy ágyterítő van, és ami a legjobb, h ezt még mosni is tudom gépben, hamar megszárad.

ez: [link]

anno még volt narancsban, olyat vettem, mert a nappali is narancs, jól megy hozzá.

2012. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

sokkal jobbat, szebbet és tartósabbat találtam

[link]

terrakotta színben vettem, de letakarom egy hozzá hason színű vastag pléddel. imádom

33-ért vásároltuk, újonnan, nagykerből :D

2012. ápr. 22. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, de hidd el, amit te vettél, annak kényelemben köze sincs a Beddingéhez. Meg nem fogják neked kicserélni pár év múlva, mikor leszakad, meg kifekszed. Tudom, nekem is van ilyen is olyan is.
2012. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-3 hetente fekszünk rajta 8 órát
2012. máj. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!