Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Narancssárga nappalihoz...

Narancssárga nappalihoz milyen színű ülőgarnitúra, kanapé illik? És milyen színű szekrénysor?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem fekete bőr ülőgarnitúrám van, és sötét cseresznye szekrénysor, bár én sötétszín párti vagyok. Sztem a narancssárgához nagyon jól megy még a drabb ülőke, natúr fabútorral, attól olyan mediterrános lesz:D
2008. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a falat bármikor át festheted de az ülögarnitúrát nem.


mi most veszünk ülögarníturát de ezt már eleve úgy tevrezzük hogy ha esetleg elköltözünk is megfelelö legye, h gyerekek lesznek arra is. és ne menjen ki a divatbol 1 év után. szóval nézd meg mi tetszik, válaszd ki a bútorokat ami a helynek megfelelö és az izlésednek, és utánna fesd ki. ha meg már ki van festve, bármikor átfestheted, úgy is 3-4 évente festeni érdemes.

2008. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a feher az jo kontraszt es a tortfeher is...

A szekrenysorban nem hiszek. Arra nem tudok valaszt adni.

Meg nem gyartottak olyat ami tetszene.

2008. ápr. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is a fehérre szavaznék.mert ha nemakarod elsötételni a szobát akkor fahér.bár szekrénysort nem fehéret vennék hanem mahagonit vagy egy cseresznye szinüt.és mindenképp fehér bőr ülőgarniturát. jo mübőr is.
2008. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk citromsárga a nappali, az ülőgarnitúra bordós, a bútorok pedig nyírfából készültek. :) És így nagyon szép mediterrán színű a nappali.

Szóval én mindenképp meleg árnyalatú ülőgarnitúrát ajánlok.

Bútornak pedig nyírfát.

2008. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a bordo/fekete osszeallitas is jol menne a narancssarga falhoz...de egy jol eltalalt kek szint is el tudok kepzelni az ulogarniturahoz, a szekrenysor lehet natur, feher, fekete...persze fontos az is, hogy a fuggony es a padlo (szonyeg?) milyen szinu.
2008. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a narisárgához a halvány vagy sötétkék tök jól passzol.A Szekrény peddig világosbarna:)
2008. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is narancs a fal. Terrakotta az ülőgarnitúra és nyír a bútor. Világos, mediterrános, vidám.
2008. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!