Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 2 db-sima heverőnk helyett...

2 db-sima heverőnk helyett szeretnénk fekhelyet. Megint kettőt egymás mellé, matraccal. Merre induljak, ne drágát. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 19:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Két darab sima ágynemütartós heverőnk van, dormeóval. De sajnos már nyikorognak, öregek, igaz egyszer már áthuzattuk, igy nem csunyák. Legalább 20 évesek. Ha utazunk olyan jó ágyakban alszunk, jó betétekkel. Igaz azoknak nincs ágynemütartójuk, és az jó lenne. Nem akarunk sokat költeni, de mégis jó lenne a csere. Azt sem tudom, hogy kaphatnék olyan jó heverőt, amiben derék kimélő betét van. Én az ikeát stb nem szeretem. Segitsetek kérlek.
2012. júl. 8. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesz-vesz, Vatera.
2012. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem merek használtat venni. Barátnőm l hónapja vett egy kanapét, és most fizetett ki 25 ezret a konténeresnek, mert tele volt poloskával .-ennyiért vitték el.
2012. júl. 22. 17:20
 4/5 anonim válasza:
Próbáld meg a Jysk-ben. Több árkategóriában van, amit keresel. A honlapjukon is utána tudsz nézni!
2012. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yukióóóó ***** válasza:
Ha nem akarsz sok pénzért vásárolni nézz körül az RS-ben , interneten VATERA-TESZ VESZ ki lehet fogni jókat , mi eredeti bőrt vettünk újat töredékéért a bolti árnak! De a neten EXPRESS -oldalán is sokat találsz !!!
2012. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!