Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyivel tartósabb egy...

Mennyivel tartósabb egy normális, becsületes bútoros által (ill. asztalos) előállított bútor az áruházival szemben? Árban nagy a különbség?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 21:11
 1/4 anonim válasza:

Ha tényleg igaz amit az iparosról mondasz akor akár több száz évvel is tovább tarthat.


viccet félretéve:

Minőségben nagy a különbség! Az ár pedig attól függ, hogy menyit akar keresni rajtad az iparos. De arra számíts ,hogy biztos drágább mint az áruházi!

2012. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha ugyanolyan bútorlapból készíti, akkor semmivel sem jobb, csak drágább.


Ha rendes bútort készítene (keret-betét szerkezet, csapolások, politúr, stb...) akkor jobb minőségű tartósabb bútort kapnál. Azonban olyan asztalos aki ilyet tud és akar is gyártani, nagyon kevés van már...

2012. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ebben rejlik a különbség. Az olcsó áruházi bútorok között is ki lehet fogni olyanokat, amik tényleg tartósak, csak ügyelni kell a minőségre. Csináltatott bútornál meg az asztalosra kell ügyelni, mi már többször megjártuk, olyan kontármunkát csinál némelyik drága pénzért, hogy annál jobb az ikea..
2012. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne általánosítsunk! Én pl ismerek Siófokon egy nagyon jó asztalost,aki nekem a nappali bútoromat készítette.Nagyon szépen megcsinálta és a bolti árnál jóval olcsóbban! Azóta is mindenkinek őt ajánlom! Segítőkész és tényleg ügyes! Nem bántam meg,hogy nem a bolti bútort vettem meg! Azóta is szép a bútorom,semmilyen hibája nincs! De úgy köszönt el,hogy ha valami baj lenne,akkor szóljak vissza neki és jön,kijavítja.
2013. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!