Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Indukciós főzőlap, vagy sima...

Indukciós főzőlap, vagy sima kerámiás főzőlap?

Figyelt kérdés
Ti melyik mellett döntenétek? 1-1 pozitív érv van mindkettő mellett: a kerámialapost ismerem, az indukciós pedig a "hidegsége" miatt gyerekbarátibb.
2012. aug. 1. 22:07
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Az indukcióshoz speciális edény kell, nem tudsz akármiben főzni.
2012. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az utóbbira csak jófajta edények mehetnek nagyi lábosa felejtős
2012. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Edény is volna. Nem nagyi lábasa...

Minden más tényezőt leszámítva kérdezem a ti véleményeteket, nem kérek kioktatást.......

2012. aug. 2. 04:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, tulajdonképpen mindnek van előnye. Én előző hónapban vettem főzőlapot az új konyhabútorunkba.

Dilemmáztunk mi is a férjemmel, de nekem a gázfőzőlap a szívem csücske.

Én azt mondanám, hogy az tény, hogy az indukciós gyerekbarátibb, de

2012. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha odafigyelsz a kis lurkókra, akkor a többi főzőlap mellett sem lehetnek gondok.. sok eladót, és hozzáértőt megkérdeztünk, és legtöbben a gázfőzőlapot ajánlották. A kerámialapos akkor van teljesen kihasználva, hosszú időn keresztül főzöl rajta. Tehát pacalt, vagy olyan ételt, amit sokáig kell főzni. A gyors felmelegítésekhez, rövidebb idő alatt elkészíthető kajákhoz a gázfőzőlap ajánlott, mert olyankor árban az éri meg jobban.

Az indukciós pedig biztonságos a gyerekek miatt. De tulajdonképpen így se úgy se szabad a gyereket a főzőlap közelébe engedni.

Na meg azért mi az, ami tetszik, és ami illene a konyhádba. :)


ui.: bocsi, az előbb véletlen elküldtem az elejét a kommentemnek.

2012. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, és láttam, h kicsit kiborultál az egyik válaszon..h a nagyi lábasa nem jó az indukcióshoz. Szerintem ez nem volt kioktatás. Ez egy nagyon erős érv számomra az indukciós ellen pl.

Én ugyanis imádom a nagyi lábasait :))

2012. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem kioktatás volt!
2012. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

"nem kérek kioktatást......"

OK, akkor a tapasztalatainat megtartom, nehogy véletlenül kioktassalak, mert még okosabb leszel...

2012. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem a tapasztalatokról van szó, hanem rögtön azt hiszitek, hogy minden ismeret nélkül teszem fel a kérdést, és nem tudom, hogy mi kell hozzá... Ezért utálok lassan már itt kérdezni.


Gázfőzőlapos :), pont a gázt akarom megszüntetni a lakásban, mert utálom azt a főzőlapot, és utáltam a gáztűzhelyet is, egyszerűen nem tudok főzni rajta. Anyunál is meg apunál is kerámia van, mindig is azon főztem, és szeretem. Ja és a heti 2 alkalommal történő, viszont nagy főzés nem lenne sok árban, de mivel a társasház közös gázórán van, és én nem akarok azért fizetni, mert egyesek a gázrózsákkal fűtik a lakásukat, ezért még egy extra érvem van a gázrózsák ellen a számomra lehetetlen használat mellé.

2012. aug. 2. 19:05
 10/13 anonim ***** válasza:

édes kicsi kérdező ?!!!

honnan a jó fr...-ból tudjuk, hogy mennyi ismereted van a témáról, amiről kérdezel?!!!

minthogy azt nem írtad le.

Tudod, van aki azt is megkérdezi, hogy merre keverje a cukrot a kávéban. és annak is segítenek.


ismereteket, tapasztalatokat kértél, és kaptál is, úgyhogy nem jogos ezen sértődgetned.


Majd legközelebb beírod, hogy menniyt tudsz a témában, és pontosan mire vagy még kíváncsi !!!


(Szerintem pedig még nem a lakosság 100 %-a tudja, hogy csak bizonyos edények jók az indukcióshoz)

2012. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!