Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ház? Olcsón és Jó...

Milyen ház? Olcsón és Jó minőség. Többi lent

Figyelt kérdés
Terhes párommal, szeretnénk családomtól független lenni azon töröm magam milyen házat lenne érdemes venni/építeni..Olcsón szeretnénk. Néztem faházakat nincs tapasztalatom velük kapcsolatban de viszonylag jó áron láttam neten,de tudtok valami tippet adni? Mégis hogy lenne érdemes új életet kezdeni egy kis házba amiben lehet lakni. Én párom meg jövendöbeli gyermekünkel több gyereket nem tervezünk 3 főre lenne az egész. 1 nagyszobára egy fél szobás majd gyereknek 1 konyha 1 fűrdő esetleg egy pici spajz vagy még kis előtér. Mindenre nyitottak vagyunk csak hát olcsóbban kijöjjünk. Ötletet tippet forumot vagy oldalt ha tudtok linkeljetek. Komolyan szeretnénk valamit kezdeni. Előre is köszönöm.

2012. szept. 4. 17:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

hozzá teszem most itt nézelödök ezek a mobil házakról mi a vélemény?

[link]

2012. szept. 4. 17:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ilyet ne ezek nem házak.Vegyetek valami használtat építeni nem szabad.Ezek nem örökre szólnak amik a képen vannak.
2012. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit lakókocsisnak tűnik, telketek van?
2012. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
még semmi! se telek se semmi! Tervezünk... jó lenne valami kinduló pont. De nem kéne nagy telek tényleg max 3 man lennénk talán még 1 kutya :)
2012. szept. 4. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Pesten laktok?Vagy vidéken?

Felénk ilyen árak vannak, ez persze az egyik legolcsóbb:


[link]

2012. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mobil és faházak (könnyűszerkezetesek is) felejtősek.


Vegyél egy használtat, béka feneke alatt vannak az árak.


Hol akarnál venni?

2012. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne légy ostoba, olcsó húsnak mindíg híg a leve!


A faház nyáron meleg. télen meg nem győzöd fűteni.


Gyűjtsetek inkább rendes házra, ami porothermből van.

2012. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem támogatom ezeket az olcsó megoldásokat, mert hosszú távon már nem is olyan olcsóak. Használtat vegyetek inkább olcsón, most pang a piac, válogathattok kedvetekre. Azután majd amire lesz pénzetek szépen felújítjátok. A legfontosabb használt ház vásárlása esetén, hogy szerkezetileg jó legyen. Ne dőljön, süllyedjen, ázzon be a tető, vizesedjen, penészesedjen stb. Fontos a vízvezetékcsere, ha még nem réz. Ezekre figyeljetek, a többin lehet segíteni könnyen.
2012. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat egyébként szilvásváradon lakunk heves megye:)
2012. szept. 5. 22:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a Jászteleki házat vegyetek meg. 3millio forint. Munka nincs de az Hevesben sincs ugyhogy mi.degy . Olcsonak olcso. Jonak jo. Jasztelek jo hely, csak sok a roma; de a ciganyok is rendesek. Ott lakik unokatesom. Igazi alfoldo videkies lovaskocsis kisfalu ;)
2012. szept. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!