Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Teljesen üres 3 szobás lakás...

Teljesen üres 3 szobás lakás berendezése, nagyjából reális ez az ár amit kiszámoltam?

Figyelt kérdés

A konyha és a fürdő is teljesen üres. Külön költség még, a berendezésen kivül, a bejárati ajtó csere, és az összes helység festése, csempézése.

Az árba amit kiszámoltam, benne van a tv-től, a kádig minden, még a dekorációt is beleszámoltam. Szóval olyan szinten be lenne rendezve, hogy már csak be kellene költözni végleg.

Így jött ki 3millió 200 ezerre. Elszámoltam valamit, vagy ennyiből valóban kijönne minden?


2012. szept. 5. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiből kijöhet, igen. Főleg, ha a festő, illetve burkolási munkákat magatok csináljátok. Tökéletesen felesleges manapság szakemberre költeni, mikor olyan anyagokat lehet venni, amiket csak vízzel kell összekeverni, és már lehet is felhordani a falra, padlóra. Ha ügyesek vagytok, a bútor kérdést is olcsón meg lehet úszni. Ugyanazt a házat, hasonló berendezés mellett akár fél pénzből is be lehet rendezni. Csak ügyesen!
2012. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reális. De ennél is lehet több (persze, ezt te is tudod).
2012. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!