Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színre fessem a falat?...

Milyen színre fessem a falat? A nappaliban egy sötét rózsaszín ülőgarnitúra lesz, bükk laminált padló, bézs cserépkályha. Szeretnék valami erős színt ide, de mit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 09:51
 1/3 belapus ***** válasza:

Ezt most találtam. Ingyenesen használható ( ha innen töltöd le és telepíted ).Igaz, tervező program, de van benne olyan opció, hogy megnézheted, a különböző színek hogyan illenek egymáshoz.Én még nem használtam, ezért ennél pontosabb választ nem tudok adni a programról.


[link]

2012. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Hasonló ötlettel állok elő, itt többféle olyan szabadon is használható szoftver van, amit ilyesmire találtak ki! Némi angol tudás kellene hozzá! Sok sikert!
2012. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lesz? Szóval még nincs kész. Nem tudom, mennyire fontos, hogy rögtön ki legyen festve, de mi úgy csináltuk, hogy mivel nem tudtuk eldönteni mi legyen, de már be akartunk költözni, ezért fehéren hagytuk a falakat és később alakult, hogy milyen színeket szeretnénk. Szerencsére! Így láttuk, non-stop élőben, hogy mennyi fény van nappal, a csillártól meg ilyenek és kialakult, hogy milyen színek állnak a legközelebb hozzánk meg az össze bútorhoz kiegészítőhöz. Ha előre kifestjük, akkor nem ezeket a színeket választjuk és így belegondolva azok, amik eredetileg tetszettek sokkal rosszabbak lennének. Ráadásul végül olyan színek lettek, amiket eredetileg egyáltalán nem választottunk volna semmiképpen. És olyan szép és harmonikus így együtt.
2012. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!