Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér (régi panelos) konyhabút...

Fehér (régi panelos) konyhabútort, hogyan tudnék feldobni? Matricás üvegfestékre vmi ötlet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno vettünk rá öntapadós "fóliát" fa erezettet,de van többféle, márvány minta és többféle szín is, kicsit húzós meló ráragasztgatni, de megéri, mert olyan lesz, mintha új ajtókat csináltattál volna
2009. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a paneles konyhabútorom teli ajtós,és fehér volt.Az ajtókra kivágattam egy kis részt,(téglalapalakút)majd oda üveget raktam bele.Az egész bútort lefestettem fényes tűzpiros festékkel...Nagyon jól néz ki...
2009. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a barátnőm panelos bútorát varázsoltam át. Vettünk szép profilos szegélyeket, azt ráragasztottuk és hobbifestékkel átkentem, majd repesztőlakkal festettem meg, végül a szinét kentem rá. Amikor megszáradt, lekentem lakkal, így nagyon szép antikolt és praktikus (lemosható) bútora lett. 1-2 nap az egész.
2009. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Macerás az üvefesték, akkor már jobb az öntapadós - tapéta, van egy tonna féle-fajta....

Az unalmas fehér hűtőmet is így dobtam fel, színes tapétával!!!

2009. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Szeretnék minél olcsóbban kijönni, azért gondoltam az üvegfestékre,mert abból van egy csomó itthon! Ha e mellett döntök, milyen mintát lehetne festeni és hova tennétek? Közepére vagy a sarkokba?
2009. aug. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!