Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek 1 jó tanácsa...

Névnélküli kérdése:

Van valakinek 1 jó tanácsa hogy milyen kreatív elemeket építhetnék bele az új szobámban?

Figyelt kérdés
(rocker vagyok és már kiterveltem azt hogy fehér falon fekete szimbólumokat fogok felfesteni... van esetleg még valami jó ötletetek?

2012. szept. 12. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Denevéres gumicukorautomata? :D(Ozzy Osbourne is denevéreket evett)
2012. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A falakra mehettek a rockbandás poszterek, de például nagyon jól tudmutatni falon régi bakelitlemez is,ha egyet kiraksz vmi képkeretszerűségben, haveromnál így van kinnt az Appetite for destruction :) Nálam megki van rakva szép kis falitartóra faterom 30 éves, agyon ütött-kopott gitárja, nem részletezem,milyen frankón néz ki. Ja meg, van egy tálam tele pengetővel, stb. De azt kell hogy mondjam, hogy a legjobban a Marshall erősítőm mutat a sarokban :D
2012. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jól hangzik köszönöm a pengetős tál meg a bakelit emez meg lesz,sőt láttam multkor bakelit-lemez órát na olynom leszX) köszönöm a válaszokat
2012. szept. 20. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!