Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Barna padlóhoz milyenre...

Sophie-Mila kérdése:

Barna padlóhoz milyenre fessem a falat?

Figyelt kérdés
[link] hasonló színű parkettám van, és nemtudom melyik szín illene hozzá a legjobban. Sárga és zöld kivételével melyik a legjobb szín szerintetek?
2012. szept. 30. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a bútorok és textilek színétől is függ.

Nézd át itt a színválasztóban, hogy melyik lenne a legjobb szerinted:

[link]

2012. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A fehér mindenhez megy, és a többi színnel ellentétben, nem lehet megunni. Ha mindenképpen színeset szeretnél, a narancssárgát tudom még ajánlani.
2012. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kék is jó hozzá. valami erősebb, élénkebb kék, ha szereted.
2012. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy szép kék lenne a legjobb, van rengeteg árnyalatban.
2012. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) A kéken is sokat gondolkoztam, pláne hogy mindkét szőnyeg kék :)
2012. szept. 30. 17:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Most narancssárga, ezelőtt pedig rózsaszín volt (barackvirág szín akart lenni, csak rózsaszín lett belőle), nekem tetszik, csak már beleuntam és pár napon belül, kibontják az egyik falat és akkor már újracsináljuk az egész szobát
2012. szept. 30. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
fehér vagy halvány szürkéskék
2012. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kapásból a fehéret mondanám.Hasonló a burkolat nálunk a konyhába. A fal narancssárga volt, utólag lett rálapozva ez a régire. 1 napig bírtam nézegetni a narancssárgát ehhez a színhez (az előző járólaphoz nagyon tetszett viszont). Azonnal átfestettük hófehérre a falakat. Így teljes a kép, nagyon jól kiegészíti egymást a barna és a fehér.
2012. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!