Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szegeden keresek kis kincseslá...

Szegeden keresek kis kincsesládát/faládát, amibe ékszereket vagy ajándékokat szoktak tenni, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy receptkártyát fogok készíteni karácsonyi ajándéknak, amik pont akkorák lesznek, mint egy ilyen fadobozka, de pont most, hogy kellene, sehol sem találok, máskor meg minden sarkon ilyenbe botlok : )

2012. dec. 3. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Geocaching?
2012. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ez nemtom hogy jött ide, kicsit messze van attól, ami nekem kell.
2012. dec. 3. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdeztem, hogy arról van-e szó, mivel nagyjából illik rá a leírás. Bocsánat, hogy segítő szándékkal érdeklődtem és balgaságommal megzavartam a napod. További szép estét!
2012. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A leírás melyik része illene rá? Könyörgöm, ha segíteni akarsz, akkor legalább olvasd végig a kérdést és a leírást, kérlek : ) Receptkártyának akarok tartót.
2012. dec. 3. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
"Szegeden keresek kis kincsesládát/faládát, amibe ékszereket vagy ajándékokat szoktak tenni, hol találok ilyet?" Pl. ez a rész teljesen ráillik. Sehol nem írtad, hogy venni szeretnél tokot. De most, hogy azt írtad, hogy receptnek akarsz tartót, már értem. És ne haragudj, de nem tudok segíteni. :)
2012. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A hiba a te rendszeredben lehet, mert ez van kiírva:


"Szegeden keresek kis kincsesládát/faládát, amibe ékszereket vagy ajándékokat szoktak tenni, hol találok ilyet?

Kitaláltam, hogy receptkártyát fogok készíteni karácsonyi ajándéknak, amik pont akkorák lesznek, mint egy ilyen fadobozka, de pont most, hogy kellene, sehol sem találok, máskor meg minden sarkon ilyenbe botlok : )"

2012. dec. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!