Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Standard műanyag "karácsonyfat...

Standard műanyag "karácsonyfatalp" rögzíő csavar?

Figyelt kérdés
Hol kapható külön müa. csavar, mert eltörött, csak komplett talppal láttam.

2013. jan. 11. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyenre gondolsz konkrétan, az én fámé pl fémből van, de legtöbbször ezek a csavarok is sima M-es menetűek, vagyis mint a normál fémcsavarok. Próbáld azzal helyettesíteni.
2013. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsolt75 ***** válasza:

Én is jártam így, de megelégeltem és készítettem magam fémből egy talpat, fém csavarokkal állítható talpakkal...


A műanyag csavart ugyan lehet fémmel helyettesíteni de majd a műanyag talpból kiszedi a menetet és gyakorlatilag ugyanitt tartasz majd a dologgal.

2013. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is fémre, csak pont ezek voltak az aggályaim :-o

Mindegy, kicserélem szárnyas csavarra, oszt ameddig bírja kész.

Van fém talpam is, csak az nem locsollható alul. (egy bankban láttam fémből majd kiguglizom:-)

2013. jan. 12. 06:19
 4/4 Zsolt75 ***** válasza:
Nem tudom, hogy ennek a locsolásnak van e értelme? Ez a friss gyantától csöpögő fa felszívja a vizet? Nekem volt locsolós műanyagom is meg ez a fém, igazából a fától függött mindig mikor kezd hullani. Én mindig frissen vágom így elég jól bírja.
2013. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!